ЛЕГИНИ— Zhejiangqinwei Fluid Technology Co., Ltd. е основана во 1998 година. Таа е производител на технологии и системи за контрола на течности, обезбедувајќи 12 различни серии на месинг фитинзи со американски стандард.Ние сме посветени на прецизно инженерските решенија за градежна опрема, електроника, енергија, морски, нафта и гас, ладење и климатизација, рударство, автомобилски, железнички транспорт, водовод.

Zhejiangqinwei Fluid Technology Co., Ltd.

околу

ние ќе се погрижиме секогаш да добивате
најдобри резултати

 • Квадратни метри
  14400

  Квадратни метри

  Нашата фабрика зафаќа површина од 14.400 квадратни метри и се состои од две производни области.
 • ЦПУ машини
  85

  ЦПУ машини

  Со вкупно 85 комплети CNC машини и напредна опрема за тестирање, притисок, заптивка, рафал, метрологија и затегнување.
 • Години на искуство
  25

  Години на искуство

  Станува збор за долгогодишно искуство во фитинзи за месингани цевки со американски стандард.
 • Сите серии достапни, OEM, ODM
  12

  Сите серии достапни, OEM, ODM

  Имаме 12 различни серии, дизајн за вашите приватни барања.

Клучни препораки за производи

Зошто избравте
нашата компанија

 • 12 серија
 • САЕ ФИТИНГ ЗА ЦЕВКИ
 • SAE 45° FLRERE
 • ЦРЕВО БАРБ
 • ВКЛУЧЕТЕ
 • SAE КОМПРЕСИЈА
 • ТОЧКИ PUSH-IN
 • METRIC DOT PUSH-IN
 • ТОЧКА ВОЗДУШНА СОПИРАЧКА НАЈЛОН ТОБИРАЊЕ
 • ТОЧКА БАКАРНА ЦЕВКА ЗА ВОЗДУШНА СОПИРКА
 • ТОЧКИ ЦРЕВА/КРАВИ ЗА ВОЗДУШНИ СОПИРКИ
 • ОПРАВИ ЗА ПРЕНОС
 • СОБРАНИЦИ ЦРЕВО ЗА ВОЗДУШНА СОПИРАЧКА
изберете
producr_center(1)

Одделот за продажба

Прочитај повеќе

Центар за производи

Прашање за ценовник

Од своето основање, нашата фабрика развива производи од прва светска класа со почитување на принципот на квалитет на прво место.Нашите производи се здобија со одлична репутација во индустријата и вредна доверба меѓу новите и старите клиенти.

поднесете сега

најнововести и блогови

Гледај Повеќе
 • Како месинг фитинзи може да сечат ...

  Сметките за комунални услуги, со текот на времето, станаа многу скапи.Поради ова, луѓето постојано се ...
  Прочитај повеќе
 • Избор на совршен месинг ...

  Дали сте уморни од постојано справување со протекување и скапи поправки во вашиот водоводен систем?Гледај без гајле...
  Прочитај повеќе
 • The Perfect Fit: Истражување на ...

  Кога станува збор за технологиите и системите за контрола на течности, едно име се издвојува над останатите: LEGINES....
  Прочитај повеќе