LEGJINAT— Zhejiangqinwei Fluid Technology Co., Ltd. u themelua në vitin 1998. Është një prodhues i teknologjive dhe sistemeve të kontrollit të lëngjeve, duke ofruar 12 seri të ndryshme pajisjesh prej bronzi me standarde amerikane.Ne jemi të përkushtuar ndaj zgjidhjeve të projektuara me precizion për pajisjet e ndërtimit, elektronikë, energji, detar, naftë dhe gaz, ftohje dhe ajër të kondicionuar, miniera, automobila, transport hekurudhor, hidraulik.

Zhejiangqinwei Fluid Technology Co., Ltd.

rreth

ne do të sigurojmë që të merrni gjithmonë
rezultatet më të mira

 • Metra katrorë
  14400

  Metra katrorë

  Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej 14400 metrash katrorë dhe përbëhet nga dy zona prodhimi.
 • Makinat CNC
  85

  Makinat CNC

  Me një total prej 85 grupesh makinerish CNC dhe pajisje të avancuara testimi, presion, vulosje, shpërthim, metrologji dhe tërheqje.
 • vite eksperience
  25

  vite eksperience

  Është një eksperiencë shumëvjeçare në lidhjet e tubave prej bronzi me standarde amerikane.
 • Të gjitha seritë e disponueshme, OEM, ODM
  12

  Të gjitha seritë e disponueshme, OEM, ODM

  Ne kemi 12 seri të ndryshme, dizajn për kërkesat tuaja private.

Rekomandimet kryesore të produktit

Pse zgjodhe
Kompania jone

 • Seria 12
 • MBAJTJE TUBAT SAE
 • SAE 45° FLEHJE
 • GORA BARB
 • SHTYTJE
 • KOMPRESIONI SAE
 • DOT PUSH-IN
 • PUSH-IN METRIC DOT
 • RREGULLIM NAJLONI I frenave ajri me pika
 • TUB BAKRI I frenave ajri me pika
 • GORAT/FUNDET E frenave AJRI DOT
 • MBAJTJA E TRANSMISIONIT
 • MONTET E GORAVE TË frenave të ajrit
zgjidhni
producr_center (1)

Departamenti i Shitjeve

Lexo më shumë

Qendra e produkteve

Kërkim për listën e çmimeve

Që nga themelimi i saj, fabrika jonë ka zhvilluar produkte të klasit të parë botëror me respektimin e parimit të cilësisë së pari.Produktet tona kanë fituar reputacion të shkëlqyer në industri dhe besim të vlefshëm midis klientëve të rinj dhe të vjetër..

dorëzo tani

të funditlajme dhe blogje

shikoni më shumë
 • Si mund të presin pajisjet prej tunxhi...

  Faturat e shërbimeve, me kalimin e kohës, janë bërë jashtëzakonisht të shtrenjta.Për shkak të kësaj, njerëzit vazhdimisht janë të...
  Lexo më shumë
 • Zgjedhja e tunxhit perfekt...

  Jeni të lodhur duke u përballur vazhdimisht me rrjedhje dhe riparime të kushtueshme në sistemin tuaj hidraulik?Mos shiko fu...
  Lexo më shumë
 • Përshtatja e përsosur: Eksplorimi ...

  Kur bëhet fjalë për teknologjitë dhe sistemet e kontrollit të lëngjeve, një emër qëndron mbi të tjerët: LEGINES....
  Lexo më shumë